лавка на цвинтар на кладовище
Ми є виробниками.
Дана лава виготовлена із профільної труби,20*40.
Метал та деревина покриті якісними просоченнями, фарбами та лаками, які витримують щоденну експлуатацію на вулиці або у приміщенні без значного зносу.
Порошкове фарбування. Така технологія обробки дозволяє фарбі максимально проникнути в найвіддаленіші кути заготовок. Фарбування бруса проводиться фарбопультом в 3 шари.
Загальна висота лавки 65см, загальна глибина 52 см ,сидіння на висоті 46см. для зручності сидіння відпочинку,ширина сидіння 39см.
купити лавочку на цвинтар
Додаткові кольори під фарбування дерева обмовляються телефоном на замовлення.

Відтінок лав може відрізнятися, оскільки монітор екрану пристрою не може передати реальний колір.
Переглянути весь асортимент лавочек можна ерейдя за посиланням у каталог : https://gartenwelt.com.ua/ua/g126078564-lavochka-sadovaya-skamejki
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Коричневий |
| Стан | Нове |
| Глибина | 520 мм |
| Наявність підлокітників | Да |
| Матеріал виготовлення | Сталь, Дерево |
| Максимальне навантаження | 400 кг |
| Вага | 20 кг |
| Висота сидіння | 46 мм |
| Тип | Лава без спинки |
| Розміри | |
| Довжина | 95 мм |
| Ширина | 390 мм |
| Висота | 650 мм |
- Ціна: 2 350 ₴
- Спосіб упаковки: Упакування картон +стрейч+скотч





